Blog Riccardo.pl / Konkurs Walentynkowy Riccardo

 
red heart shoes, vector

Konkurs Walentynkowy Riccardo

17 lutego 2015

1

Przedstawiamy zwycięskie prace Konkursu Walentynkowego Riccardo. Panowie wspięli się na wyżyny i dzielnie powalczyli o romantyczne balerinki Mel By Melissa dla swoich wybranek serca 🙂 Jury miało twardy orzech do zgryzienia chcąc wskazać jedynie trzech zwycięzców. Autorom wszystkich prac gratulujemy pomysłowości i kreatywności. Nie mniej jednak, nagrody trafiają do:

Mateusza Markiewicza – za porozumieniem stron 😉

Wnoszę OSKARŻENIE przeciwko Firmie RICCARDO.

Na podstawie skomplikowanej Ustawy o Męskich Pragnieniach i Oczekiwaniach, par. 17., ust.4., oskarżam właścicieli marki Riccardo, o to, że skradła mojej żonie serce produktami, które ma w swojej ofercie. Chociaż jest dopiero młodą, obiecującą marką, działa z premedytacją godną najbardziej doświadczonych złoczyńców, kusząc cały czas nowościami i wspaniałymi ubraniami, butami i dodatkami. Na szczególne potępienie zasługują czółenka Armani Jeans, które są nieprzyzwoicie kobiece i oddają gorący i czasami wybuchowy temperament mojej żony. W dodatku jej ulubionym „gadżetem” jest portfel Tommy’ego Hilfigera, z którym się nie rozstaje i z którego wydaje nasze ostatnie pieniądze! Oskarżam firmę również o to, że powoduje u nas mężczyzn palpitacje serca, gdy widzimy nasze kobiety w takich seksownych ubraniach i szpilkach. W ramach rekompensaty domagam się pięknej nagrody dla mojej żony.

Z „poważaniem” mąż żony zakochanej w marce Riccardo

***

Bogdana Zytki za:

Piękne zobrazowanie uzasadnienia z wizerunkiem żony 🙂

***

oraz Marcina Śnioska za poezję płynącą z serca 🙂

praca_konkursowa_01

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do śledzenia wydarzeń i nowości na facebookowym profilu Riccardo 😉

 

 

Komentarze: 1

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi