Blog Riccardo.pl / Zanim wyruszysz na zakupy, czyli z głową pełną pomysłów, ale na karku :)

 
zakupy

Zanim wyruszysz na zakupy, czyli z głową pełną pomysłów, ale na karku :)

07 maja 2015

0

Shopping na całego – oto opcja idealna, żeby miło spędzić czas i oczywiście poprawić sobie humor. Nieważne, czy do sklepu zaglądasz w pojedynkę, czy w towarzystwie partnera, mamy lub przyjaciółki. Zakupy zawsze sprawiają mnóstwo frajdy i mogą zainspirować do odkrywania interesujących rozwiązań.

zakupy02A wszystkie wiemy, że nie ma większej frajdy niż przypadkowe odkrycie. Strzał w dziesiątkę, którego pozazdroszczą nam wszystkie koleżanki! Lub po prostu szóstego zmysłu, który podszepnął perfekcyjny wybór. Zapominamy później, że tak naprawdę szukałyśmy czegoś innego, ale to już drobiazg 🙂 Spontaniczne zakupy pełnią rolę motoru napędowego modowych eksperymentów i dlatego miejcie na uwadze kilku reguł, których zapamiętanie pomoże uniknąć niepożądanego wyboru.

Na początek pytanie – co sprzyja perfekcyjnej prezencji? Sylwetka, dopasowanie, a nawet uśmiech, który zawsze pełni rolę idealnego dodatku do każdej kreacji. Tak, to na pewno trafne odpowiedzi. Podpowiadamy Wam jeszcze jedno rozwiązanie. Jakość – najwyższa jakość! Tkaniny naturalne i szlachetne, z których wykonane są starannie wykończone elementy garderoby. To właśnie dzięki nim nawet najskromniejsze sukienki są w stanie przeistoczyć się z odzieżowego Kopciuszka w wytworną i oszałamiającą kreację. A jeśli do naszego koszyka trafi produkt ponadczasowy, wręcz zaliczający się do kanonu klasyki, wówczas tym bardziej powinniśmy skupić się na dobrej jakości.zakupy01

Wróćmy jeszcze na chwilę do wspomnianej figury. Z naszej strony radzimy, aby więcej uwagi poświęcać jej atutom lecz co ważne, nie zapominać także o jej niedoskonałościach. Same wiecie, że zawsze znajdzie się coś, do czego można mieć zastrzeżenia, choćby to był tylko twór Waszej wyobraźni 😉 Zatem po kolei. Źle dobrane ciuchy całkowicie tracą urok, nawet w najbardziej ekskluzywnym wydaniu. Uroda. Jej typ ma niebagatelne znaczenie. Kolorystyczne kompozycje współgrające z barwą oczu, włosów i odcieniem cery są skutecznym sposobem na zaakcentowanie kobiecego wdzięku i znakomitą receptą na odjęcie sobie lat. zakupy03Do odważnych świat należy! Zatem nie bójcie się eksperymentować i odkrywać nowych propozycji. Kombinezony, koturny, niekonwencjonalne dodatki itd., to świetna rozrywka gwarantująca perfekcyjny look.

Zatem drogie Panie (i mili Panowie :)), nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić na zakupy. Gdzie? Jak to gdzie? Do Riccardo! Prawdopodobnie najlepszego sklepu na świecie 😉

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
ZOBACZ

Tagi