Blog Riccardo.pl / Wedding Time, czyli co najlepiej założyć na wesele!

 

Wedding Time, czyli co najlepiej założyć na wesele!

17 maja 2016

0

Wiosna to czas kiedy to dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze a nasze nastawienie do życia budzi się wraz ze zmieniającą się przyrodą. Wszystko zaczyna wokół kwitnąć, pojawiają się kolory wokół nas i świat staje się piękniejszy. Mamy coraz więcej chęci do funkcjonowania, realizowania swoich celów czy nawet wykonywania wszelkiej aktywności fizycznej. Planujemy wakacje, myślimy o nich coraz częściej, jak i o naszej letniej garderobie. Wybieramy jaśniejsze kolory oraz luźne, zwiewne formy. Stawiamy przede wszystkim na wygodę. Okres wiosenny, jak i letni to także czas wesel, komunii oraz wszelkich innych imprez.

Gdy dostajemy już zaproszenie na jedno z takich wydarzeń to zaczynamy się zastanawiać w co się ubrać tego dnia? Jak nasz strój powinien wyglądać i jakie cechy powinien on spełniać? Co zrobić, żeby wyglądać dobrze ale także, żeby nie przesadzić z naszą stylizacją? Zazwyczaj jeśli wcześniej nie bywaliśmy na takich imprezach to sytuacja staje się o tyle trudniejsza, że zaczynamy od poszukiwania inspiracji w sieci czy w wszelkich czasopismach modowych, poradnikach dla kobiet. Wielu osobom wydaje się, że kwestia stylizacji weselnej to nic trudnego, przecież wystarczy wtedy założyć sukienkę i buty na obcasie czy dobrze skrojony garnitur i eleganckie obuwie jeśli chodzi o płeć męską. Ale tak naprawdę co zrobić, żeby nie popełnić modowego faux paus?

Ślub i przyjęcie weselne to impreza Państwa Młodych i to oni tego dnia powinni lśnić. Zatem warto postawić na ubrania, jak i dodatki, które nie przyćmią samych głównych bohaterów tego wydarzenia. Stawiamy na proste i schludne fasony. Zasada numer dwa, która jest niezmiernie ważna jak ta wyżej, kolor biały jest zarezerwowany tego dnia tylko dla Panny Młodej. Barwa, której powinniśmy unikać tego dnia to zdecydowanie czerń. Zostawmy ją na inne dni. Wesele to czas nieustannego szczęścia! Jeśli chcemy już założyć małą czarną to koniecznie nie zapomnijmy o przełamaniu ją kolorowymi i żywymi akcentami. Skoro biel nie, czerń też odpada to pojawia się pytanie „jaki kolor będzie najlepszy?”. Tego dnia wybierzmy pastele, mamy szeroki wachlarz od wszelkich beży po szarości. Wszystko zależy od naszego gustu. Ostatnia ważna kwestia to długość – mini skreślmy już na wstępie, maksi jak najbardziej na plus ale najlepsze będą takie o długości ciut przed kolano. Oczywiście wszystko za kolano też jest mile widziane!

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
ZOBACZ

Tagi