Blog Riccardo.pl / Pastelove – czyli wiosenny trend na kolory pudrowe!

 
Pastels

Pastelove – czyli wiosenny trend na kolory pudrowe!

29 kwietnia 2013

0

Pastele to niemal nieodłączny trend towarzyszący nadejściu wiosny. Nic dziwnego – jest kobiecy, wdzięczny, łatwo daje się zestawiać z innymi modnymi tendencjami. W zależności od fasonu i towarzyszącym im kolorów pastele mogą stać się eleganckie, casualowe, bądź sportowe, a dodatkowo każda z nas może znaleźć kolor w którym czuje się i wygląda dobrze.

 

W pudrowym różu dobrze wyglądają Panie o blond oraz brązowych włosach, których odcień jest popielaty. Z łatwością dodamy ten kolor do stylizacji: jeśli zależy nam na romantycznym, zwiewnym efekcie, połączmy go z innymi pastelowymi barwami, jeśli natomiast wolimy coś nieco bardziej drapieżnego dodajmy czarne czy tez srebrne dodatki.

Miętowy kolor jest nietuzinkowy i zwracający uwagę. Świetnie wyglądają w nim Panie o zielonym i niebieskim kolorze oczu, o włosach blond lub brązowych. Mięta świetnie wygląda w towarzystwie bieli, oraz beży – w wersji nieco delikatniejszej, natomiast prawdziwie rozkwita w parze z soczystym fioletem.

Pastelowy żółty: delikatny, wiosenny, kobiecy. Świetnie wygląda u Pań o typie urody lata lub wiosny. Wygląda dobrze w zestawieniu z szarościami lub beżami. Jeśli jednak chcemy wydobyć jego pełny potencjał spróbujmy przełamać tą ciepłą barwę czymś zdecydowanym: ognistym pomarańczem lub trawiastą zielenią.

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
ZOBACZ

Tagi