Blog Riccardo.pl / Konkursowa aplikacja It’s my style

 
donotkigl

Konkursowa aplikacja It’s my style

06 maja 2013

0

Ruszyła konkursowa aplikacja, która pozwala wyrazić fanom i fankom mody swój gust i osobiste upodobania w modzie: It’s my style. Konkurs umożliwia stworzenie własnej stylizacji z produktów dostępnych w sklepie Riccardo.pl (a potem kupienie ich). Mamy do wyboru zarówno części garderoby jak i obuwie, a także dodatki takie jak biżuteria, kapelusze czy chusty. Obsługa aplikacji jest niezwykle łatwa: wystarczy, że wybierzemy odpowiednią, interesującą nas kategorię, następnie konkretny przedmiot, a na koniec przeciągniemy go w pole robocze. Mamy możliwość obrócenia go i wyskalowania. Jeśli efekt nas nie satysfakcjonuje w mgnieniu oka usuniemy niepotrzebny nam produkt.

Zabawa w stylistę jest tym przyjemniejsza, że na najlepszych czekają wartościowe upominki: nagrody tygodnia oraz nagrody miesiąca ufundowane przez markę Riccardo.

Spróbuj już teraz! KLIKNIJ!

Spróbować może każdy fan, a co bardzo istotne – nasza kreatywność nie jest ograniczana w żaden sposób, bowiem uczestnik może zamieścić nieograniczoną liczbę zestawów. Głosują internauci, za pośrednictwem ikony serduszka, oddając głos na stylizację, która szczególnie przypadła im do gustu.

Inspirują Cię kolory wiosny, muzyka, rodzina?

Wyraź to strojem i zgarnij atrakcyjne nagrody!

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi