Blog Riccardo.pl / Buty Keen – gdy technologia spotyka design

 
keen3

Buty Keen – gdy technologia spotyka design

13 maja 2013

0

Buty Keen – technologia

W dobie nowych inteligentnych tekstyliów, możemy znaleźć buty dopasowane dokładnie do naszych potrzeb. Dzięki zastosowanym materiałom i technologiom zwiększa się komfort noszenia, a nawet poprawiają się nasze osiągi. Buty Keen przeznaczone są dla wszystkich którzy doceniają radość oraz oczywiste korzyści zdrowotne płynące z aktywności fizycznej.

Keen Dry - buty z membraną wodoodporną.

Buty z membraną to jeden z wariantów. W butach Keen spotykamy technologię Keen Dry – materiał z mikroporami odprowadzający wilgoć z warstw przyskórnych stopy, nie pozwalając wniknąć wodzie z zewnątrz. W ten sposób żadne warunki atmosferyczne nie są nam straszne.

 

Keen Protect to z kolei rozwiązanie, które chroni nasze palce, nawet w sandałach. W ten sposób nie musisz wybierać między swoim bezpieczeństwem, a komfortem cieplnym w letnie dni. Dzięki temu, że stopę chroni przedłużenie podeszwy, wakacyjna aktywność jeszcze nigdy nie była tak  bezpieczna.

 

Jednak w zimie też lubimy spacerować, biegać, zażywać ruchu, doceniać zimową aurę – spokojnie! – Buty Keen dostosowane są rownież na takie okoliczności. Technologia Keen DCR to nowoczesna powierzchnia podeszwy buta wykonana ze specjalnej gumy, której przyczepność jest równie wysoka w wysokich, jak również w niskich temperaturach.

 

Oprócz przytoczonych przez nas wariantów obuwia, znajdziemy ich o wiele więcej. Zastanówmy się do jakich celów potrzebujemy naszych butów, a następnie wybierzmy najbardziej przydatną technologię.

 

Buty Keen – i nie tylko technologia!

Na nic jednak cała technololgia Keen Protect- buty z ochraniaczem na palce., jeśli obuwie po prostu nam się… nie podoba. Rozumiemy to, dlatego buty Keen oprócz rewelacyjnych rozwiązań w zakresie tekstyliów, membran i materiałów  są również zgodne z najnowszymi trendami. Modne kolory i fasony są konsekwentnie wprowadzane w ofertę.  To nie prawda, że musimy wybierać między atrakcyjnym designem, a praktyczną stroną obuwia i buty Keen są tego najlepszym dowodem. Posiadamy bogatą ofertę modeli zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Od dziś cala rodzina może spędzać czas aktywnie – tak jak lubi – jednak w dobrym, modnym stylu!

 

 

 

 

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi