Blog Riccardo.pl / Prezent na Dzień Matki w Riccardo.pl

 
Hunter kalosze w Riccardo.pl

Prezent na Dzień Matki w Riccardo.pl

20 maja 2013

0

Wielkimi krokami (to już za 6 dni!) zbliża się Jej dzień – mamy, mamusi. Jaki prezent na Dzień Matki sprawić by poczuła się naprawdę wyjątkowo?

Praktyczny prezent na Dzień Matki?

Staramy się zawsze, aby nasz prezent się spodobał – to jasne, chcemy jednak również by był użyteczny i przydatny, nie wylądował na dnie szafy lub nie zastygł kurząc się na półce. Być może kluczem do udanego podarunku jest przemyślenie: co chciałaby mama, a czego sama by sobie nie sprawiła?

Praktyczne prezenty na Dzień Matki często kojarzą się z przedmiotami kuchennymi, ułatwiającymi sprzątanie i tym podobne. Fakt – są przydatne, jednak czy aby na pewno miłe? Postarajmy się rozpieścić rodzicielkę czymś luksusowym, pięknym, a co jednocześnie jej się przyda. Spróbujmy połączyć podarunek z zainteresowaniem:

 

Jeśli mama jest fanką prac w ogródku, przyda jej się stylowe obuwie. Kalosze Hunter to doskonały kompromis pomiędzy wygodą, praktycznością, a stylem. Występują w wielu wariacjach kolorystycznych, a także wzorach. Zdradzimy Wam, że ten model kaloszy rozchwytywany jest przez gwiazdy, zestawiany w codziennych stylizacjach. Prezent może przenieść  się więc z ogródka na…salony.

 

 

 

 

Prezent na Dzień Matki dla zdrowia i dobrego samopoczucia!

A może chcemy zachęcić mamę do wycieczek górskich, odrobiny ruchu, aktywności? Przecież to samo zdrowie, a więc najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki możemy podarować. Aby wyprawy były owocne, potrzebne jest dobre obuwie. Wzmocniona asekuracja kostki, elastyczna podeszwa, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości obuwia – to możliwe, a co więcej zupełnie zmienia jakość chodzenia. Nie zaniedbujmy tego aspektu przygotowania.Prezent  na Dzień Matki, który rozpieszcza…

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi