Blog Riccardo.pl / Focus na print – panterka!

 
animal_prints_fashion_week_fall_2009_trend_021909

Focus na print – panterka!

22 lipca 2013

0

Panterka – z czym to się je?

panterka na ubraniach

 

Tak zwana panterka – wzór, który powraca jako inspiracja projektantów w wielu sezonach, również tego lata. To, czy uważamy print za hit czy kit pozostaje do naszego osobistego rozważenia, chcemy Was jednak do niego przekonać, bowiem może prezentować się naprawdę zjawiskowo. Najbezpieczniejszą zasad, którą możemy stosować jeśli chodzi o ten deseń to: jedno ubranie w panterkę na cały look. Oczywiście znajdziemy także świetnie ubrane osoby w panterce od stóp do głów, jednak trzeba bardzo się postarać, by efekt dalej był szykowny.Stawiając na jeden akcent, mamy pewność, że nasza kreacja zatrzymuje spojrzenia wyłącznie z pozytywnych względów.

 

 

 

Nie tylko ubrania…

Pamiętajmy, że jeśli nie czujemy się dobrze we wzorze od stóp do głów, zawsze możemy postawić na subtelne dodatki. Również przyciągają wzrok, dodają modnego akcentu, a nie są aż tak zdecydowane. Możemy wybierać spośród torebek czy biżuterii. Tradycyjnie wzór występuje w czarno-brązowo-beżowym odcieniu. To jednak niejedyna wariacja kolorystyczna, którą mamy do dyspozycji. Paleta jest bardzo szeroka, znajdziemy więc odcień idealny dla siebie. Jeden mocny akcent, taki jak sukienka czy bluzka, połączmy z ubraniami i dodatkowami w tych samych odcieniach lub neutralnych. Osiągniemy w ten sposób elegancki efekt. Jeśli zdecydowałyśmy się na dodatki – panuje pełna dowolność.

dodatki panterka

 

 

Mamy jedną radę: eksperymentujcie. Nie zamykajcie się na jeden fason, wzór czy kolor – dajcie szansę czemuś nowemu, bo może się okazać, że wyglądacie świetnie!

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi