Blog Riccardo.pl / Śniegowce Sorel – poznaj najlepsze zimowe buty!

 
śniegowce sorel

Śniegowce Sorel – poznaj najlepsze zimowe buty!

08 października 2013

0

Śniegowce Sorel – bo zimowe buty też mogą być modne.

Zazwyczaj śniegowce nie kojarzą nam się ze szczytem designu- ciężkie, masywne, mają zapewnić ciepło, rezygnujemy więc z wyglądu który nas zachwyca – błąd! Śniegowce Sorel przeczą temu wszystkiemu. W najnowszej kolekcji serwują nam modne buty w typowym dla siebie stylu: minimalistycznym, użytkowym, miejskim, inspirowanym nieco obuwiem Eskimosów czy butami snowboardowymi (ciekawostka:  to właśnie firma Sorel stworzyła pierwsze takie obuwie). Królują neutralne kolory takie jak beże i brązy łączone z klasyczną czernią. W detalu kryje się jednak styl: modne barwne sznurówki, widoczne, stylowe linie szycia w komplementarnych barwach, wykończenie z powracającego w tym sezonie futerka. Pożegnajmy więc buty zimowe w których musimy „chodzić na kompromis”. Wybierz śniegowce pasujące do Twojej osobowości i stylu.sorel śniegowce

Sorel: śniegowce na największe mrozy!

Znacie to uczucie przemarzniętych stóp? To zapomnijcie o nim raz na zawsze. W tych butach nie straszne są nam nawet ekstremalnie niskie temperatury. Wszystko to za sprawą najnowszych technologii, wysokiej jakości materiałów typu high-tech i odpowiedniego szycia… ale po kolei.

Zdecydowane znaczenie ma tutaj użycie wyłącznie naturalnych materiałów, a konkretnie skóry licowej najwyższej jakości. Zapewnia optymalny, przyjazny skórze mikroklimat i ciepło, zachowując jednocześnie elastyczność. Izolacje zapewnia również guma: zarówno w postaci karbikowanej podeszwy podnoszącej przyczepność jak i jako komponent wewnętrznej wkładki. Skoro jesteśmy przy wkładce: ThermoPlus™ to cienka, nieprzenosząca chłodu izolacja, która pogłębia właściwości śniegowców Sorel. Wszystko to jednak byłoby na nic, gdyby nie zastosowanie odpowiedniego szycia. Przede wszystkim szwy również wykonane są z tworzywa wodoodpornego. Śniegowce Sorel mają języki butów przyszyte na stałe, co zapobiega wpadaniu śniegu do środka obuwia – mała rzecz, a cieszy.

 

Dbałość o szczegóły

To właśnie za jej sprawą Śniegowce Sorel nie mają sobie równych. Zadbanie o funkcjonalność od projektu, przez najmniejsze elementy takie jak szew czy wypukłości bieżnika podeszwy, aż po rewelacyjny design. Już nigdy zima nie będzie nam straszna:  suchą stopą przejdziemy przez mrozy, a potem roztopy. W dobrym stylu – jak zawsze z Riccardo.pl!

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
ZOBACZ

Tagi