Blog Riccardo.pl / Modne kolory na jesień

 
modnekolorynajesień

Modne kolory na jesień

28 października 2013

0

Modne kolory tej jesieni komplementują się z otaczającą nas aurą złotej jesieni.

Pierwszy z nich to głębokie bordo. Wygląda bardzo klasycznie w połączeniu z czernią czy granatem. Zyskuje szlachetności kiedy wzbogacimy je o złote akcenty. Fenomenalnie prezentuje się zarówno na ubraniach jak również dodatkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drugim wiodącym kolorem jest ciemna zieleń. Pojawia się także jako element modnego teraz militarnego trendu, zarówno samodzielnie jak i składnik stylowego moro. Tak modny latem trawiasty odcień zieleni, został zastąpiony przez jego jesiennego brata. Zielony jest głęboki, ciemny, frapujący. Idealny do tego by zestawić go z brązem, podbić beżem czy przełamać fioletem.

zielone buty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trzecią barwą która króluje wśród projektantów jest niebieski. Mamy szeroką paletę do wyboru: zaczynając od nasyconego indygo, przez pastele (które przecież powrócą w zimę!), aż po królewski granat. Daje nam to perfekcyjną szansę do dopasowania idealnego dla swojej karnacji odcienia.

niebieskie buty

Wszystkie trzy kolory: bordo, zieleń oraz granat – wspaniale ze sobą współgrają. Możemy więc śmiało tworzyć stylizację właśnie na ich bazie.

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi