Blog Riccardo.pl / Kontrowersyjne Birkenstocki

 
i

Kontrowersyjne Birkenstocki

28 lipca 2014

0

Buty, które bez mała podzieliły modowych obserwatorów i entuzjastów na dwa obozy: tych, którzy je kochają doceniając nie tylko niepodważalne względy komfortu i wygodu, ale dostrzegając także ich modową, ukrytą dotąd w cieniu, stronę. Ci drudzy – no cóż, ich nieco ciężej jest do niej przekonać. Ale my spróbujemy, bo tych ultrawygodnych klapek i sandałów po prostu nie można nie kochać!

Musimy nadmienić, że marka Birkenstock może pochwalić się naprawdę długą historią w dziedzinie obuwnictwa, bo pierwsze wzmianki na temat szewca Birkenstocka pochodzą już z 1774 roku! Przez tyle lat marka dopracowywanie i doskonalenie sztuki wytwarzania idealnej, profilowanej wkładki do butów co zaawocowało powstaniem naprawdę orgonomicznych komfortowych butów. Ale… wróćmy do ich modowego oblicza. Oto kilka przykładów stylizacji gdzie wykorzystanie minimalistycznych klapek czy sandałów Birkenstock jest po prostu bezbłędne i z pewnością zainspiruje Was do odkycia ich na nowo:

Vanessa Jackman

absolutely obsessed with this outfit. so happy birkenstocks are back

W zestawieniu nieco bardziej sportowym. Do jeansów boyfriendów z rippami i bluzy, która kojarzy się nieco z bejsbolówką – jak znalazł.

 

 

 

 

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

 
FACEBOOK
CZYTAJ

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

ZOBACZ

Tagi